REZERWACJE TYLKO TELEFONICZNE

Przepraszamy za utrudnienia. System rezerwacji on-line nie działa.

Eventy
Sportowe
Dla Twojej firmy

Eventy rowerowe dla Twojej firmy

Idealny pomysł na firmową integrację? Sport, wypoczynek i zabawa w jednym. Eventy rowerowe organizowane przez Lech Sport, zapewnią ogromną dawkę pozytywnych wrażeń. Emocje oraz niezapomniane przeżycia? Tylko z nami. Impreza firmowa nie musi być nudna. Rowery to świetna zabawa niezależnie od wieku.

Proponujemy stworzenie wyjątkowego scenariusza na imprezę dla pracowników, która z pewnością pozytywnie zapisze się w ich pamięci. Branża firmy oraz wielkość grupy nie jest istotna. Profesjonalnie zorganizowane eventy rowerowe to specjalność Lech Sport. Co zapewniamy? Dużą dawkę emocji, sportu oraz dobrej zabawy. Rywalizacja oraz wysiłek we wspólnym dążeniu do zwycięstwa, to najlepszy sposób na integrację oraz nawiązanie dobrych relacji ze współpracownikami, a także zacieśnienie istniejących już więzi.

Jesteśmy w stanie zaproponować stworzenie scenariusza dla gry miejskiej, warsztatów integracyjnych lub imprezy tematycznej. Tworzone przez nas eventy charakteryzują się dynamiką oraz oryginalnością.

Działamy z ogromnym zaangażowaniem po to, by osoby, które skorzystają z naszej oferty, mogły przekonać się, że rowery nigdy nie wychodzą z mody. Impreza firmowa może stać się wydarzeniem wyczekiwanym z niecierpliwością przez wszystkich pracowników. Do udanej zabawy oprócz wspaniałej ekipy, potrzeba również wspaniałego scenariusza, który nikomu nie pozwoli się nudzić. Lech Sport zapewnia wszystko, co potrzebne do wspólnych szaleństw. Alternatywa dla nudnych bankietów? Rowery! Eventy, pozwalające uczestnikom na aktywność fizyczną, szaleństwo i zabawę to dawka endorfin, śmiechu i adrenaliny. Nasza oferta nie kończy się wraz z nastaniem pory zimowej, która nie sprzyja rowerom. Eventy organizowane przez Lech Sport to także sporty zimowe. Zawody narciarskie lub snowboard to także cześć naszej oferty. Zrobimy wszystko, by wasza impreza firmowa była niezapomniana, niezależnie od pory roku.

Imprezy firmowe bardzo często spotykają się z niechętnym podejściem uczestników. Czas to zmienić! Pora zapomnieć o nudnych imprezach, które nie wymagają zaangażowania ze strony współpracowników. Nie ma nic lepszego niż współzawodnictwo i grupowe dążenie do celu podczas zawodów sportowych. Aktywnie spędzony czas to nie tylko duża dawka zdrowia i endorfin ale także prawdziwa integracja ludzi pracujących w jednej firmie. Pomagamy uczestnikom zabawy poznać się od zupełnie innej strony. Eventy rowerowe organizowane przez Lech Sport z pewnością okażą się wydarzeniem godnym zapamiętania przez wszystkich pracowników.

Oferta dla Ciebie

Szkolenia

Gry terenowe

Wycieczki

Dla dzieci

Przedstawione propozycje są jedynie niewielką częścią tego co możemy zaoferować, dlatego też prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Formularz kontaktowy

Nasi klienci

  • Samsung
  • Storck
  • Matex
  • Roben
  • NSZP

Sprawdź jak do nas trafić