REZERWACJE TYLKO TELEFONICZNE

Przepraszamy za utrudnienia. System rezerwacji on-line nie działa.

O nas

Lech Sport to wypadkowa sportowego trybu życia nas - braci Lech. Naszą ambicją jest przekazanie możliwie największej ilości wiedzy oraz umiejętności w miłej i luźnej atmosferze najmłodszemu pokoleniu, naszym rówieśnikom oraz starszym tak, aby Wasze pomysły na spędzanie wolnego czasu przyjęły pro-zdrowotny kierunek.

Pomysł na biznes zrodził się w 2014 roku. Dzisiaj śmiało możemy przyznać, że nie było to chwilowe zauroczenie, a raczej zalążek wielkiej rowerowej przygody. Wieloletnie doświadczenie zawodnicze oraz wiedza zdobyta w trakcie nauki pozwala nam dostosować się do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy wszystkich poszukujących aktywności fizycznej, relaksu oraz przygody w jednym. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie to i wiele więcej pozytywów w naszej ofercie.

Za główne cele obieramy sobie:

Promowanie kolarstwa

Promocję kolarstwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zdrowy tryb życia

Propagowanie zdrowego stylu życia poprzez jazdę na rowerze.

Promowanie miasta

Promowanie miasta Świeradów-Zdrój w środowisku kolarskim.

Wspólna platforma

Stworzenie wspólnej platformy działań dla wszystkich pasjonatów kolarstwa z Podgórza Izerskiego.

Paweł Lech

Paweł Lech – pomysłodawca, instruktor sportu kolarstwa z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat i propagator sportu, aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia. Ambasador wielu marek sportowych.

Jestem absolwentem Wychowania Fizycznego na katowickim AWF-ie. Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat, przez 8 lat trenowałem biathlon, uzyskując wielokrotnie najwyższe tytuły na Mistrzostwach Polski oraz w klasyfikacji generalnej.

Ciągle doskonalę wiedzę na wielu szkoleniach i konferencjach, a nowe techniki weryfikuję w praktyce na trasach enduro oraz trenując podopiecznych pod szyldem „Lech Sport”.

Dodatkowo moją pasją jest sprzęt, uwielbiam zaszyć się na serwisie i stworzyć customowy rower na miarę moich potrzeb.

Łukasz Lech

Łukasz Lech – właściciel, instruktor turystyki kwalifikowanej o specjalności kolarstwo. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy na kierunkach turystyka i rekreacja oraz ratownictwo medyczne.

Od najmłodszych lat, a przynajmniej odkąd pamięta towarzyszą mu różne formy aktywności. Świetnie zapowiadający się piłkarz młodego pokolenia w 2008 roku rozpoczął swoją przygodę z legnicką Miedzianką. Jego osiągnięcia zostały docenione przez miasto Świeradów i w 2010 roku stał się jednym z najlepszych sportowców w mieście. Niestety poważna kontuzja kolana w wieku 19 lat przekreśliła jego szansę na zaistnienie w świecie futbolu.

Pasja, którą zaszczepił w sobie przerodziła się w sposób na życie i tak pokrótce powstał Lech Sport.

LechSport w mediach

  • TVP 3 Wrocław
  • Radio ZET Start do nart
  • Przegląd sportowy

Media

Jesteśmy ekspertami na antenie telewizji TVP WROCŁAW w zakresie tematyki sportowej, gdzie pomagamy i uczymy jak bezpiecznie uprawiać sporty górskie.

Relacje:

Dodatkowo mogliście:

Jeżeli masz pomysł na współpracę z Lech Sport, a profil naszej firmy pasuje do Twojego pomysłu, czekamy na kontakt!
Kontakt

Sprawdź jak do nas trafić